Een wereld vol planten
Martin Jenkins
Planten zijn geweldig, maar hoe fantastisch ze echt zijn ontdek je pas in dit boek
HOE MAKEN PLANTEN HUN EIGEN VOEDSEL?
WELKE TIEN PLANTEN VOORZIEN DE HELE WERELD VAN ETEN?
HOE LOKKEN SOMMIGE PLANTEN DIEREN IN DE VAL?
Ze regelen het leven op aarde op slimme en verrassende manieren, die vaak niet zichtbaar zijn met het blote oog. Verbaas je in deze bijzondere bundel over talloze prachtige planten – van tulpen tot cactussen en van bomen tot heilige kruiden – en leer iets te begrijpen van wat ze allemaal doen en kunnen.
De wonderbaarlijke plantenwereld komt tot leven in de intrigerende teksten en schitterende prenten.

Auteur
Martin Jenkins
Martin Jenkins werd geboren in Surrey, maar groeide op in Spanje, Ierland en Kent. Hij studeerde biologie aan Cambridge University en werkte voor onder meer de Verenigde Naties en het Wereld Natuur Fonds. Hij is de auteur van talloze natuurboeken voor kinderen en volwassenen.
Meer over Martin Jenkins
Illustrator
James Brown
James Brown is ontwerper en illustrator. Jarenlang maakte hij ontwerpen voor stoffen, voor onder meer Levis en Louis Vuitton. Tegenwoordig drukt hij op papier en werkt hij onder meer voor The Guardian en het Victoria and Albert Museum. Bij Lemniscaat verschenen Over alles en Een wereld vol ontdekkingen met zijn illustraties.
Meer over James Brown
Vertaler
Jesse Goossens
Jesse Goossens is schrijfster, vertaalster en uitgever kinder- en jeugdboeken van Lemniscaat. Ze schrijft onder meer non-fictie voor kinderen, waarin ze haar verwondering over de wereld om zich heen probeert te delen.
Meer over Jesse Goossens